Hologramy indywidualne

Hologramy indywidualne (unikatowe)

Vera_hologram
branze_holograficzne

Przy większych nakładach warto rozważyć wykonanie hologramów indywidualnych (unikatowych). Oznacza to, że hologram będzie jedyny i niepowtarzalny. Takie hologramy wymagają zrobienia indywidualnej matrycy holograficznej, którą tworzymy dla Państwa przy pierwszym zamówieniu.            Przy kolejnych zamówieniach hologramy są zawsze tłoczone z tej samej matrycy.

animacja-indywidualny-hologram

Projekt

Proces produkcji hologramów indywidualnych rozpoczynamy od projektu, który tworzymy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. Uzgadniamy kształt, wielkość oraz co chcieliby Państwo zobaczyć w Swoim hologramie. W projekcie opisujemy wygląd hologramu, a także efekty specjalne, które proponujemy. Termin wykonania projektu: do 3 dni roboczych.

Matryca

Po akceptacji projektu przygotowujemy na życzenie hologram próbny lub od razu matrycę holograficzną. Termin realizacji matrycy: do 21 dni roboczych.

 

Nano-optyczny system do tworzenia matryc holograficznych.

NOIS (Nano-Optical Imaging System) to najbardziej zaawansowana technologia tworzenia matryc holograficznych 4 generacji. Technlogia ta znacznie wyprzedza pod względem jakości i poziomu zabezpieczeń hologramów starsze systemy tworzenia matryc takie jak Dot-Matrix czy Kinemax.

Rodzielczość ponad 600.000 dpi pozwala na stworzenie unikalnych efektów wizualnych takich jak nano-teksty, nano-obrazy i mikrostruktury. Dla porównania system Dot-Matrix pozwala na tworzenie hologramów w maksymalnej rodzielczości do 12.000 dpi, a Kinemax do 120.000 dpi.

efekty_hologram

Hologramy

Po wykonaniu matrycy tłoczymy hologramy. Ceny jednostkowe hologramu uzależnione są od wielkości pola powierzchni w cm² oraz od nakładu.
Zobacz: technologia wytwarzania i przykładowe efekty specjalne. Dodatkowo każdy hologram może być z niepowtarzalnym numerem – kolejnym lub z bazy danych.

nano_hologram
hologram-indywidualny-PZW
hologram-indywidualny-2
hologram-indywidualny-zabezpieczony