Hologramy

Hologramy

Hologram jest znakiem optycznie zmiennym (OVD – Optical Variable Device). Doskonale zabezpiecza przed fałszerstwem. Istnieją trzy złote zasady dobrego zabezpieczenia:

  • Zabezpieczenie powinno być dobrze widoczne, rzucające się w oczy.
  • Zabezpieczenie powinno być bardzo trudno podrabialne.
  • Zabezpieczenie powinno być bardzo łatwo i szybko weryfikowalne.

Te postulaty najlepiej spełniają hologramy !!!

W większości przypadków hologramy zabezpieczające są wykonane na folii samodestrukcyjnej ( tamper evident ) co oznacza, że przyklejone do papieru, metalu, czy plastyku niszczą się przy próbie oderwania ich od podłoża

hologram-zabezpieczenie
Delaminacja 2
Delaminacja-hologramu

Efekt tamper evident

Oferujemy także hologramy wgrzewane na gorąco (folie hot stamping, albo inaczej hot print), które po wgrzaniu na stałe zespalają się z podłożem.
Technologia wytwarzania hologramów : Multimatrix, Dot-Matrix, Kine Max, Holo Max , inne… »
Typy hologramów : 2D, 3D, 2D/3D inne… »

Jaki hologram wybrać?

1. Hologramy indywidualne

Dla nakładów powyżej 10 000 szt. oraz w przypadku najwyższych wymagań odnośnie poziomu zabezpieczenia proponujemy hologramy indywidualne o niepowtarzalnym, unikatowym wzorze. Hologramy takie mogą zawierać różnorodne znaki uzgodnione z Klientem (logo, logotyp) oraz uzgodnione efekty jak np. efekt kinematyczny (efekt ruchu: tzn. rotacja, przesuwanie, otwieranie i zamykanie). Mogą być także efekty soczewkowe, mikrotekstowe itp. Wykonanie hologramów indywidualnych wymaga przygotowania matrycy holograficznej.

2. Hologramy z nadrukiem Twojego logo

Przy mniejszych nakładach proponujemy rozwiązania tańsze i szybsze: hologramy standardowe z indywidualnym nadrukiem termotransferowym lub indywidualizowane laserem. Na wybranych z naszego katalogu hologramach o określonym wzorze i kształcie naniesiemy uzgodnione logo, logotyp, numer itp. Będą to hologramy oryginalne z zastrzeżonym wzorem Klienta !

3. Hologramy Od Ręki

Jeżeli priorytetem jest dla Państwa szybki termin realizacji zamówienia, proponujemy hologramy od ręki z już wygrawerowanymi laserowo, niepowtarzalnymi numerami. Hologramy te oferujemy po promocyjnej cenie, a termin wysyłki, to 1 dzień roboczy od złożenia zamówienia.