Zabezpieczenia holograficzne i ich rola w walce z fałszerzami i podróbkami.

 

Nasze samoprzylepne hologramy używane są do weryfikacji i zabezpieczenia produktów oraz dokumentów przed podrabianiem i fałszerstwem.                                                          Podczas próby usunięcia hologramu, etykieta niszczy się i zostawia ślad na powierzchni, na której została wcześniej naklejona. Procesy produkcyjne, które bazują na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologii holograficznej, gwarantują najwyższy stopień zabezpieczenia wszystkich plomb oraz etykiet, które znajdują się w naszej ofercie. Używanie hologramów do zabezpieczenia swoich produktów można porównać do zakupu polisy, która chroni firmę przed spadkiem zysków i narażaniem klientów na kontakt z podróbkami niskiej jakości, które niszczą renomę marki, a nawet mogą być potencjalnie niebezpieczne dla użytkownika.

Czemu warto zainwestować w etykiety holograficzne?

Negatywne skutki związane z podrabianiem produktów są dla każdej firmy ogromną stratą. Producenci okradani są z zysków, a klienci płacą za towar wątpliwej jakości. Hologramy zabezpieczające są efektywną bronią przeciwko fałszerzom i twórcom tanich imitacji. Skomplikowane wzory optyczne i zaawansowana technologia potrzebna do  produkcji zabezpieczeń holograficznych stanowią dużą przeszkodę dla przestępców, którzy podejmują się sprzedaży podrobionych kosmetyków, płyt, alkoholi i wielu innych cennych towarów. Hologramy w formie plomb, etykiet lub naklejek chronią reputację firmy na rynku i dbają o bezpieczeństwo klientów oraz dają im pewność zakupu oryginalnego produktu.

Zabezpieczanie wartościowych dokumentów.

Korzystając z naszych rozwiązań zabezpieczysz ważne certyfikaty, pozwolenia, legitymacje, karty klubowe i inne istotne dokumenty przed skanowaniem, kserowaniem i innymi próbami kopiowania. Hologramy ulegają zniszczeniu przy próbie oderwania dzięki czemu nie da się ich przyklejać na inny dokument.

Lista produktów, do których zabezpieczenia używa się hologramów:

– Odzież

– Papierosy

– Torebki / portfele

– Płyty DVD, Blu-ray

– Elektronika

– Zegarki

– Buty

– Zabawki

– Okulary

– Lekarstwa

– Części samochodowe

I wiele innych…

naklejka-hologram-zabezpieczenie